Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh Rrobash Për Tualetin

 • Kosh rrobash për tualetin
 • Organizues për aksesoret e tualetit juaj , do të jetë gjatë gjithë kohës i rregullt dhe me një pamje të këndshme për syrin.
 • Përvecse do të jetë mjaft komod për të vendosur aksesorët e tualetit do të shërbrej gjithashtu edhe si kosh për rrobat e palara.
 • Dizajn i sofistikuar dhe rezistent.

L 3,290

Compare

Përshkrim

 • Kosh rrobash për tualetin
 • Organizuesi 2n1 vjen me një dizajn bashkëkohor dhe inovativ i cili do të përshtatet për mrekulli me tualetin tuaj.
 • Organizues dhe kosh rrobash.
 • Multifunksional.
 • Material rezistent dhe cilësor.
 • Pjesa e koshit mund të shkëputet.
 • Perfekte për të kursyer vënd në tualetin tuaj.
 • Rrotat rrotulluese të lëvizshme 360.

Specifikat

 • Material: plastik cilesor
 • Madhësia:ë 72cm x 42cm x 30cm
 • Madhësia e koshit: 42cmx 37.5cmx 26.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj