Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fshesë elektrike 2n1

 • Fshesë elektrike
 • Pastroni me lehtësi cdo lloj sipërfaqe të fortë.
 • Me vënd të posatcëm për derdhjen e detergjentit dhe të ujit.
 • Pastron dhe lëmon dyshemen ose parketin, duke lënë sipërfaqen pa shenja.

L 5,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Fshesë elektrike 2n1
 • Pastroni me lehtësi cdo lloj sipërfaqe të fortë.
 • Pastron dhe lëmon dyshemen ose parketin, duke lënë sipërfaqen pa shenja.

Specifikat:

 • Ideale për pastrimin e dyshemeve dhe sipërfaqeve të mëdha.
 • Kjo paisje elektrike pastron me lehtësi.
 • Me vënd të posatcëm për derdhjen e detergjentit dhe të ujit.
 • Mjaftë praktike për tu përdorur.
 • Me dorezë ergonomike.
 • Materiali: Plastik ABS.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj