Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lecke pastrimi

Zgjidhja me e mire per te pastruar ne menyren me te thjeshte te mundshme dhe pa u lodhur
Fshesa ne forme lecke me nje shtrese lecke te leshte dhe te bute per te pastruar
Perdoret per pastrimin e dyshemeve,parketeve,pllakavem,laminateve, dru i forte,bamboo,mur te thate dhe vendeve ku e keni te veshtire te pastroni me dore
Panel te zgjatur 40 cm
Ze pak hapesire ne nje qoshe gjithashtu thahet shpejte
E perbere nga 2 lecka dhe nje shkop
Materiali shufer celiku+inox+plastike
Madhësia: 120cm gjatësia e shufrës, gjatësia e panelit 40 cm
Madhësia e paketimit: 60 * 9 * 15.2cm

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:lecke-pastrimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lecke pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj