Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Frutash Portative

  • Shtrydhëse frutash portative
  • Ideale për lëngje të shëndetshme në cdo kohë.
  • E thjesht në përdorim, mjafton të hidhni ingredientet,uje ose qumësht dhe përgatitja është gati në pak sekonda.
  • Mund ta merrni me vete kudo.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Shtrydhëse frutash Portative
  • Enë me kapacitet: 350 ml

 

 

Specifikat

  • Ngjyrat: Rozë dhe e bardhë
  • Përmasat: 82mm X 82mm X 212mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj