Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Trekëndësh emergjence për makinë

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Trekëndësh emergjence për makinë

  • Trekëndëshi i kuq është shenja që është e njohur për ëdo shofer.
  • Por imagjinoni nëse një shenjë e tillë ende shkëlqen dhe mund të ndryshojë mënyrat e ndriëimit.

Specifika

  • Me të, ju paralajmëroni një makinë tjetër që makina juaj nuk po lëviz dhe tregon vendndodhjen e saj.
  • Eshttë e pajisur me LED të ndritshëm të integruar.
  • Funksionon me disa mënyra.
  • Me karikim
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj