Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varse për rrobat

8 hapësira për të vendosur rrobat dhe mblidhet duke zënë hapesirë vetëm për 1.

E përshtatshme mbajtur dhe transportuar ato.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Varëse për varjen e rrobave 8 ne 1

  • 8 hapësira për të vendosur rrobat dhe mblidhet duke zënë hapesirë vetëm për 1.
  • E përshtatshme mbajtur dhe transportuar ato.

Specifikat:

  • Rrotullim 360 gradë dhe buton për mbyllje të cdo vareseje.
  • Materiali: Plastik e fortë dhe rezistente.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj