Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tava për ëmbelsira

ëmbëlsira të pjekura në mënyrë perfekte.

Bëni ëmbëlsirat e preferuara nga shtëpia.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tava për ëmbelsira

  • ëmbëlsira të pjekura në mënyrë perfekte.
  • Bëni ëmbëlsirat e preferuara nga shtëpia.

Specifikat:

E shkëlqyeshme për të bërë ëmbëlsira.

Profesionale dhe, e lehtë për tëu përdorur dhe larë.

3 tava me madhësi të ndryshme.

Materiali: Steelelik karboni me cilësi të lartë.

Përmasat: 24cm, 26cm, 28cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj