Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Doreza për palestër

Doreza për palestër për një aktivitet fizik sa më të rehatshëm.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Doreza për palestër

  • Doreza për palestër për një aktivitet fizik sa më të rehatshëm.

Specifikat:

  • Nuk e lejon djersën të qëndroj në duart tuaja fal copës me ajrosje që ka.
  • Materiali: Plastik, mikrofiber.
  • Përdoret nga të dyja palët si nga meshkujt dhe femrat
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj