Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Doreze PlayStation

Kontrolluesi i lojës për PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 përmban një ekran të integruar me prekje dhe një buton unik Share
DualShock 4 përfshin një sensor të ri me gjashtë boshte, si dhe një shirit dritë me LED me ngjyra që ndriëojnë për të përputhur me atë që po ndodh në ekran.
Mundëson të kapni dhe ndani lojën tuaj me miqtë, familjen dhe lojtarë të tjerë
Cilesi e larte dhe e re

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:doreze-playstation

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreze PlayStation”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj