Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tenxheresh

Set tenxheresh i perbere nga 6 pjese. Ky set permban 5 tenxhere dhe nje tigan. Kompletoni kuzhinen tuaj!
ëë Material celiku
ëë Kualitet i larte zvicerian

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:set-tenxheresh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxheresh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj