Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Sistemues Tualeti

  • Sistemues tualeti
  • Sistemuse tualeti i argjend.
  • Ky produkt eshte nje aksesor ideal per mbajtjen e shampove apo sapuneve likuid ose sendeve te tjera te pershtatshme per tualetin.

L 990

Compare

Përshkrim

 

  • Sistemues tualeti
  • Sistemuse tualeti i argjend
  • Produkte metalik qe nuk ndryshket.
  • Kunder lageshtires.
  • Dizajne elegant dhe komod.
  • Permasta 31.5cm gjatsi ,13.4cm gjersi dhe 9.4cm lartesi.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj