Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set me 3 Tiganë guri

Tigan me Dizajn unik dhe elegant me një shtresë jo-ngjitëse me 5 shtresa dhe me prekje të butë për të shtuar hijeshinë në tryezën e kuzhinës dhe ngrënies. Këto tigane janë bërë nga qeramika dhe kane veshje guri per shpërndarje të barabartë të ngrohjes, duke mbajtur të gjitha vlerat ushqyese.
Material Qeramike
Madhesi 20 cm , 24 cm dhe 28 cm
Temperature deri ne 260 ë C
I pershtatshem per lloji gazi, elektrik, induksion dhe qeramike.
Qëndrueshmëri e shkëlqyer

L 3,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartphone-6s-128gb-lte

Përshkrim

Tigan me Dizajn unik dhe elegant me një shtresë jo-ngjitëse me 5 shtresa dhe me prekje të butë për të shtuar hijeshinë në tryezën e kuzhinës dhe ngrënie

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set me 3 Tiganë guri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj