Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Leckë per larje

Leckat e zakonshme len shumë papastëti po me kete risi të kësaj leckei te re nuk do te jetë me njëjta gje.

Ideale për parket, pllaka, etj…

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Leckë për lajrjen e shtëpisë për një pastrim te menjëhershëm.

  • Leckat e zakonshme len shumë papastëti po me kete risi të kësaj leckei te re nuk do te jetë me njëjta gje.
  • Ideale për parket, pllaka, etj…
  • Paisja esht e paijsur me mekanizmin e shtydhjes dhe higjena huaj do te jetë me lartë.
  • Sipërfaqja juaj do te thaet shumë shpejt.

Specifikat:

  • Plastike rezistente, dhe shkopi i përbër nga inoxi
  • Kova ka dy anë atë të larjes dhe shtrydhjes, transportohet lehtë me anë te rrotave që disponon.
  • Leckën e shpëlajmë her pas here.

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj