Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues Thëmbrash Elektrik

 • Pastrues thëmbrash elektrik
 • i cili mundëson rezultatet e dëshiruara në një kohë shumë të shkurtër.
 • Tashmë mund të kryeni procesin e pastrimit të kallove vetë nga komoditeti i shtëpisë tuaj pa qënë nevoja të shkoni në sallonet e bukurisë.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pastrues thëmbrash elektrik
 • Kujdes i domozdoshëm për thembrat.
 • Pajisja me dy koka të zevendësueshme bën të mundur ofrimin e sherbimit për pastrimin e kallove.
 • E karikueshme dhe e dizenjuar që të përshtatet komodisht në duart tuaja.

Specifikat

 • Pesha: 160g
 • Madhësia e trupit: 6x15x3cm
 • Madhësia e tubit: 5cm
 • Diametri: 1.5cm
 • Trupi: plastikë ABS
 • Shpejtësia e rrotullimit: 38,7 herë / sekondë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj