Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dispenser Drithërash

 • Dispenser drithërash
 • Për një kuzhinë sa më praktike.
 • Mund të pëdoret për mbajtjen e produkteve të ndryshme.
 • I duhuri për mbajten e drithrave, fasule, fruta të thata apo të tjera sipas dëshirës.
 • Mbyllur mirë e bëni ushqimin tuaj të thatë dhe të freskët.
 • Praktik në perdorim.

 

L 2,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Dispenser drithërash
 • Kapacitet i madh maksimalisht 12 kg.
 • Pajisur me një enë me funksion dhe kullimin.
 • Shtypni thjesht një buton për të hyrë një sasi

Specifikat

 • Materiali: PP
 • Ngjyra: Blu / Gri
 • Madhësia: 17 * 34 * 41cm
 • Kapaciteti: 12 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj