Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tualeti Me 5 Aksesorë

 • Set tualeti me 5 aksesore.
 • Një set kaq praktik dhe i kompletuar për tualetin tuaj

L 2,990

Compare

Përshkrim

 • Set tualeti me 5 aksesore.
 • Një set kaq praktik dhe i kompletuar për tualetin tuaj

Specifikat

 • Me 5 aksesorë të ndryshem:
 • Mbajtëse furcash dhëmbësh: 8×10 cm
 • Sapuni i lëngshëm: 8×17 cm
 • Sapuni i ngurtë: 12×9 cm
 • Furca tualeti: 10×34 cm
 • Koshi i plehrave: 19×23.5 cm
 • Materiali: plastike e fortë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj