Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerëse Thonjsh Për Kafshët

  • Mënyra me e sigurt për tu kujdesur për kafshën tuaj shtëpiake.
  • Një produkt i shkëlqyer për të gjithë ata individë të cilët kanë kafshë.
  • I përshtatshëm për qentë dhe për macet.
  • Dritë LED për ndricim sa më të mirë gjatë përdorimit.
  • Mjaft i lehtë për tu përdorur nga gjithësecili prej jush.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Prerëse thonjsh për kafshët
  • Prerëse thonjsh për Kafshët me bateri.
  • Kujdesi për thonjtë e kafsheve me mënyrën më të sigurt.
  • Drita LED e ben më të lehtë përdorimin.
  • I krijuar nga të apasionuarit pas kafshëve me ndihmën e veterinerëve.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj