Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse për detergjent

  • Mbajtëse për detergjent
  • Mbajtëse për detergjent enësh kaq praktike.
  • Mos u shqetësoni nëse detergjenti juaj mund të derdhet.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për detergjent

  • Mbajtëse për detergjent enësh kaq praktike.
  • Mos u shqetësoni nëse detergjenti juaj mund të derdhet.

Specifikat:

  • Vendosni e duhur në sfungjer dhe jeni gati të pastroni.
  • Shumë i lehtë për tëu përdorur.
  • Tërhiqni kapakun dhe rimusheni sa her dëshironi.
  • Përmasat: 13 x 10.5 x 7.5 cm
  • Materiali: Plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj