Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Krëhër Elektrik Për Flokë

 • Krëhër elektrik për flokë
 • Drejton flokët shpejt pa i djegur duke ruajtur shkëlqimin dhe volumin që i jep pamjes tuaj të jashtme.
 • Shumë praktik për floket tuaja.
 • Për flokë që shkëlqejnë dhe kanë volum cdo ditë.
 • Krehëri vepron në disa funksione: drejton, than, i bën me onde.
 • Nuk bën elektrizimin e flokëve.

L 2,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Krëhër elektrik DSP për flokë me volum.
 • I përshtatshëm për cdo tip floku.
 • Për flokë që shkëlqejnë dhe kane volum cdo ditë.
 • Krëhëri : drejton, i than edhe i bën me onde flokët.
 • Nuk bën elektrizimin e flokëve.
 • Me 2 cilësi shpejtësie edhe nxehtësie.
 • Me ekran dixhital

Specifikat

 • Tension 220-240V 50/60HZ
 • Me një fuqi motori 900 W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj