Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zhbllokues

  • Mjaft u lodhët duke shpenzuar para për të zhbllokuar tualete dhe lavamanët tuaj.
  • Nje zhbllokues lavamani dhe WC kaq i domosdoshëm për cdo shtëpi.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Zhbllokues

  • Nje zhbllokues lavamani dhe WC kaq i domosdoshëm për cdo shtëpi.
  • Në formën e një pompe me fuqi shtytëse
  • Mjaft u lodhët duke shpenzuar para për të zhbllokuar tualete dhe lavamanët tuaj.
  • Një zgjidhje revolucionare që shpërthen madje edhe bllokimet më të vështira në vetëm pak sekonda.
  • Kjo paisje është ideale për zhbllokimin e tualeteve dhe lavamanëve
  • I tjeshtë në përdorim

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj