Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rende Metalike

  • Lëhtësoni prerien dhe grirjen e perimve gjatë gatimit.
  • Rende e hollë dhe e trashë në të dy anët.
  • Tas plastik për të mbledhur ushqimin.

 

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Grini perimet shpejt dhe lehtë.
  • Kjo rende me material metalik që nuk ndryshket dhe me tasin plastik.

Specifikat

  • Pjesa e sipërme: 15 cm
  • Madhësia: 20 cm
  • Lartësia: 7 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj