Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtypëse Hudhre

  • Vjen shtypësia e hudhrave me nje dorezë karakteristike në formë unaze.
  • Super praktike dhe e lehtë në përdorim.

L 490

Compare

Përshkrim

  • Shtypëse hudhrash kaq praktike skeni pasur asnjëher.
  • Thjesht përdorni pak forcë dhe hudhrat shtypen kaq lehtë.

Specifikat

  • Materili celik i pandryshkshëm
  • Përmasat 9.5 – 5.1 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj