Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Druri Me 7 Kate Bamboo

 • Raft druri me 7 nivele për sistemimin e këpucëve.
 • Një domosdoshmëri për shtëpinë.
 • Pamje mjaft moderne dhe të bukur.

L 3,490

Compare

Përshkrim

 • Raft druri me 7 kate për sistemimin e këpucëve.
 • Një domosdoshmëri për shtëpinë.
 • Pamje mjaft moderne dhe të bukur.
 • Lehtësisht i montueshëm.
 • Montim pa vida.

Specifikart

 • Materiali: Dru Bamboo
 • Përmasat:
 • Lartësia 114 cm
 • Gjatesia 56 cm
 • Thellësia 28 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj