Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dollap Rrobash Copë

  • Organizoni rrobat dhe këpucët tuaja.
  • Ky dollap rrobash vjen me strukturë të qëndrushme me konstrukt metalik dhe mbulesë copë.
  • Për një aredim ndryshe mund ta vendosni në dhomën e gjumit ose në dhomën e fëmijëve.

L 2,990

Compare

Përshkrim

Dollap me një dizanj ndryshe për rrobat dhe këpucët.

Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.

Specifikat

  • Përmasat:ë120 * 46 * 180cm
  • Konstrukti: Metalik dhe mbulesë cope
  • Struktura e qëndrueshme
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj