Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Valixhe

Ruani deri ne 30% te hapesires ne valixhen tuaj me kete organizues!
ëë E thjeshte ne perdorim, mjafton te varni organizuesin brenda valixhes
ëë Nuk do keni me nevoje te beni valixhet nga fillimi,mund te varet kudo si psh ne dollap
ëë Mban rrobat te pastra dhe pa rrudha
ëë Mbani rrobat apo sendet personale te organizuara me raftet e ndryshme qe ndodhen
ëë Permasat 45 x 30 x 64 cm

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:organizues-valixhe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues Valixhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj