Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser Për Brumra DSP

 • Mikser për brumra DSP
 • e përsosur për të bërë brumëra, krem, kokteje, salca dhe më shumë.
 • Mikser është i pajisur me një tas 3.2 litra
 • 5 Nivele shpejtësie.
 • Fuqia: 350W
 • Materiali: celik dhe inoks

L 5,990

Compare

Përshkrim

 • Mikser për brumra DSP
 • Mikser DSP është një ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës suaj.
 • E përsosur për të bërë brumëra, krem, kokteje, salca dhe më shumë.

Specifikat:

 • Falë 5 mënyrave të shpejtësisë dhe ju mund të rikrijoni të gjitha llojet e brumit, nga brumi i lëngshëm, deri tek brumi i dendur dhe i fortë.
 • Mikseri DSP KM-3004 është bërë në një formë klasike.
 • Mikser është i pajisur me një tas 3.2 litra, me kapëse që ju lejojnë të kombinoheni.
 • 5 Nivele shpejtësie.
 • Fuqia: 350W
 • Materiali: celik dhe inoks
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj