Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Përgatitës Brumi Prej Silikoni

  • Përgatitës brumi prej silikoni.
  • Shumë funksione, mjet thelbësor për të bërë biskota, pasta etj
  • Rezistencë e ripërdorshme, jo ngjitëse, jo toksike.
  • Përdoret për furrë, mikrovalë, tryezë ngrënieje.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • I përshtatshëm për ju që të rrokullisni brumë, pasta dhe të copëtoni ëmbëlsira.
  • Të përshtatshme për shtroje të mëdha buke, miqësore me mjedisin, pastrohen lehtë, rezistojnë në temperaturë të lartë dhe përdoren përsëri
  • Rezistencë e ripërdorshme, jo ngjitëse, jo toksike.

 

Specifikat

  • Materiali: silikoni
  • Përmasat: 30 x 40 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj