Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës Makaronash Artizanale

 • Nëse dëshironi që makaronat ti shijoni të freskëta
 • Sjellim për ju makinerinë për realizimin e makaronave me forma të ndryshme.
 • Përbëhet nga krëhër të cilët i japin formën që doni brumit.
 • Përbërë nga materiali i celikut dhe aluminit.
 • Ka një dorezë që ju ndihmon të vini në funksion makinerinë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Bërësja e makaronave është nga material çeliku dhe alumini me cilësi shumë të lartë.
 • Ndryshe nga bërësit e tjerë të makaronave kjo makinë bërëse nuk duhet të lahet me ujë të bollshëm ose pjatalarëse.
 • Ai është i lëvizshëm dhe e bën pastrimin më të thjeshtë dhe të lehtë.
 • Nuk zë shumë hapësirë në kuzhinë dhe puthitet shumë mirë me sipërfaqen.

Specifikat

 • Materiali i celikut dhe aluminit.
 • Prodhon lloje të ndryshme të makaronave.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj