Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës Buke

Ushqehuni shendetshem me buken qe pergatisni vete ne shtepi .
ë Kapacitet 0,5-1 kg bukë.
ë Kazan vertikal ( per te zene brumin me mire ) me 1 helik
ë 19 programe për të gatuar ushqime të ndryshme brumi.
ë Programim për gatim nga 3 deri në 15 orë.
ë Ruajtje deri në 10 min e proëesit në rast ndërprerje energjie
ë Pastrohet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta
ë 200-240 V 50/60 Hz
ë Kurseni kohe dhe para

L 11,490

Compare
Status: Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bërës Buke”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj