Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser Brumi DSP

 • Mikser brumi DSP
 • Ideal për përgatitjen e cdo lloj brumi.
 • Praktik nuk zë vënd në kuzhinë
 • Materiali: celik dhe inoks
 • Kapaciteti: 4.0L.
 • Fuqia: 300W
 • Tensioni 220-240V

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mikser brumi DSP
 • Mikseri DSP fantastik për kuzhinën tuaj, gatimin e ëmbëlsirave dhe brumrave të tjerë.
 • Ky mikser do tju a bëj më të thjeshtë përgatitjen.

Specifikat:

 • Ideal për përgatitjen e cdo lloj brumi.
 • Praktik nuk zë vënd në kuzhinë
 • Materiali: celik dhe inoks
 • Kapaciteti: 4.0L.
 • Fuqia: 300W
 • Tensioni 220-240V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj