Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues Për Fytyrën Me Vakum

 • Një paisje për pastrimin e thellë të fytyrës dhe largimin e pikave të zeza.
 • Hap poret dhe bën pastrimin e fytyrës në pak minuta.
 • Nuk shkakton dhimbje gjatë pastrimit dhe masazhimit të fytyrës.

L 1,490

Compare

Përshkrim

 • Pastron thellë dhe shumë i dobishëm për bukurinë e lekurës tuaj.
 • Funksionon me vakum pastron poret e pista me anë të thithjes dhe rrit qarkullimin e gjakut në lekurë.
 • Përmasë ideale për ta marrë kudo me vete, sidomos në udhëtime dhe pushime.
 • Me rimbushje, karikohet përmes kabllit USB.
 • Fuqi e lartë thithëse me 3 nivele.

Specifikat

 • Largon pikat e zeza
 • Largon qelizat e vdekura
 • Përmirëson elasticitetin e fytyrës
 • Hap poret e lëkurës
 • Largon papastërtitë nga lëkura
 • FUQIA: 3W

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj