Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pajisje për zierje dhe skuqje

Pajisje për zierje dhe skuqje.

Mund të harroni vezët dhe perimet e djegura.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pajisje për zierje dhe skuqje.

  • Mund të harroni vezët dhe perimet e djegura.
  • Me sistemin me ndalje automatike ju mund të gatuani vezë perime madje dhe oriz.
  • Ju vetëm duhet të vendosni ëka dëshironi të pregaditni, shtoni përbërësit dhe ujin pastaj ndizeni pajisjen.
  • Pasi të mbarojë skuqjes/zierjen, do të ndalet automatikisht, duke ju mundësuar një mëngjes të përkryer të përgatitur pa stres. I saktë, i lehtë dhe i sigurtë!

Specifikat:ë

  • Mund të vendosni deri ne 7 vezë. Përfshin bazën elektrike, mbajtësin, pjesën për zierje, dhe manualin.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj