Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Paisje automatike për frutat e ftohta

Fantastike për bërjen e akullores.

Shijoni freski në ditët e nxehta.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje automatike për frutat e ftohta

  • Fantastike për për servirjen e frutave të ftohta në formën e akullores.
  • Shijoni freski në ditët e nxehta.

Specifikat:

  • Nuk duhet të mungojë kuzhinën tuaj.
  • Ideale për këtë stinë të nxehtë.
  • Copëton cdo lloj të frutave.
  • Mafton që frutat të jenë të ngrira dhe jan gati për tu vendosur në makineri.
  • Pastrohet mjaft lehtë, nuk mund vendoset në lavastovilje.
  • Fuqia: 160W
  • Pesha: 2kg
  • Voltazhi: 110-220

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj