Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shapka Për Pastrim

 • Shapka për pastrim
 • Këto shapkat pastrojnë dhe limojnë këmbët.
 • Perfekte për dush.
 • Qimet jan aq të buta nuk ju irriton lëkurën.
 • Mjafton të vendosni locionin e preferuar dhe gati.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shapka për Pastrim
 • Shapkat fantastike për pastrimin e këmbëve.
 • Këto shapkat pastrojnë dhe limojnë këmbët.

Specifikat:

 • Perfekte për dush.
 • Nderkoh që pastroni këmbët dhe limoni thembrat
 • Qimet jan aq të buta nuk ju irriton lëkurën.
 • Mjafton të vendosni locionin e preferuar dhe gati.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj