Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Rrobash Bamboo Drejtkëndësh

 • Raft rrobash bamboo drejtkëndësh
 • Tepër modrne për tju dhën stil tjetër ambjentit tuaj.
 • Perfekte dhe për shtëpitë e pushimit.
 • Montohet dhe cmontohet sa herë të dëshironi.
 • Përmasat: 165 x 100 x 35 x 29 cm.

L 4,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Raft rrobash bamboo drejtkëndësh
 • Mbajtëse fantastike me dru Bmboo.
 • Tepër modrne për tju dhën stil tjetër ambjentit tuaj.

Specifikat:

 • Perfekte dhe për shtëpitë e pushimit.
 • Montohet dhe cmontohet sa herë të dëshironi.
 • Organizoni veshjet tuaja.
 • Materiali: Dru Bamboo
 • Përmasat: 165 x 100 x 35 x 29 cm.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj