Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Me 20 Pjata Porcelan

 • Set-i përmban:
 • 6 Pjatanca porcelani nga 27 cm
 • 6 Pjata Supe porcelani nga 23 cm
 • 6 Pjata Embelsire porcelani 19 cm
 • 1 Tas i Madh Sallate porcelani 22*22 cm
 • 1 Pjatance e Madhe Porcelani 30*20 cm

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Set me 20 pjata porcelani.
 • Vijnë në modele të ndryshme
 • Shumë fine dhe të vecanta.

Specifikat

 • Set-i përmban:
 • 6 Pjatanca porcelani nga 27 cm
 • 6 Pjata Supe porcelani nga 23 cm
 • 6 Pjata Embelsire porcelani 19 cm
 • 1 Tas i Madh Sallate porcelani 22*22 cm
 • 1 Pjatance e Madhe Porcelani 30*20 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj