Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furce Elektronike Për Pastrim

 • Furce elektronike për pastrim
 • Paisje për pastrimi për sendet e kuzhinës.
 • Paisje e fantastike për një pastrim të menjëhershëm.
 • Pastron dhe pjesët më të vështira.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Furce elektronike për pastrim
 • Për sendet e kuzhinës.
 • Paisje e fantastike për një pastrim të menjëhershëm.
 • Pastron dhe pjesët më të vështira.

Specifikat:

 • Rezistent ndaj ujit.
 • Me dy koka në formën e furceve.
 • Kursen energji, përdorimi me bateri.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 24.8 x 16 x 6cm.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj