Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Cante Xiaomi

E vogel dhe praktike per te mbajtur tablet, liber, telefon etj..
ëë Material shume cilesor
ëë Permasat 32cmë18cmë8cm

L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:cante-xiaomi

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cante Xiaomi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj