Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerëse Sallami

 • Prerëse sallami
 • Prisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë salsicet, por edhe perime, djathëra dhe bukë.
 • Baza e saj ABS është gjithashtu shumë praktike dhe siguron qëndrueshmëri të madhe për prerjen tuaj.
 • Për pastrim, thjesht vendoseni nën ujë ose në pjatalarëse.

L 1,490

Compare

Përshkrim

 • Prerëse sallami.
 • Ju mund të prisni dhe të copëtoni imët salsicet, por edhe frutat, perimet dhe djathrat për të bërë pjata të ndryshme për aperitivët tuaj me miqtë.
 • Teh i mprehtë celiku inox me një kunj sigurie.

 

Specifikat

 • Materiali: Baza plastike – Teh ëeliku inox
 • Përmasat: 30×18.5×12.5 cm
 • Trupi ABS
 • Dorezë ergonomike
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj