Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer Dore SOKANY

  • Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mixer Dore SOKANY

  • Mixer Dore dhe rrahese vezeshë miksim te perberesve te ndryshem ideal per pergatitjen e embelsirave dhe ushqimeve me shume produkte.ë Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.
  • Shumë e fuqishme dhe praktike.

Specifikat:ë

  • Pjesët mund të lahen dhe në lavastovilje. 180Wë 7 nivele shpejtësie,
  • Materiali:ëPlastik dhe inox rezistent.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj