Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtëse Alumini Për Kuzhinën Tuaj

  • Mbroni banakun dhe murin tuaj gjatë gatimin.
  • Sipërfaqja ka një shtresë jo-ngjitëse të qëndrueshme që kursen kohë në pastrim dhe parandalon vajin e gatimit të spërkatet në mure dhe dysheme.
  • Bërë nga materiali i fletës së galvanizuar të një cilësie të lartë,
  • Mund të paloset në ëdo formë që ju nevojitet dhe pastrohet lehtë.

 

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbrojtësia e aluminit për kuzhinën tuaj.
  • Mbroni në mënyrë efektive sobën dhe muret nga derdhjet e vajit ose ushqimit gjatë gatimit në kuzhinë.
  • Bllokon në mënyrë efektive spërkatjen e vajit në kuzhinë dhe efekti i izolimit të nxehtësisë është i mirë,

Specifikat

  • Ngjyra: Argjend
  • Materiali: Fletë alumini dhe shirita gomine
  • Madhësia: 30cm lartësi, 104cm gjatësi totale
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj