Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse vaji, uthulle

Perfekte për kuzhinën tuaj.

Mbajtësja e re për mbajtjen e vajit ose të uthullës.

Sillni në shtëpinë tuaj elementin e ri të kuzhinës.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse vaji, uthulle.

  • Perfekte për kuzhinën tuaj.
  • Mbajtësja e re për mbajtjen e vajit ose të uthullës.
  • Sillni në shtëpinë tuaj elementin e ri të kuzhinës.
  • Për ruajtjen sa më të mirë të vajit, uthullës.

Specifikat:

  • E domsdoshme për kuzhinën tuaj.
  • E përshtatshme pë për cdo ambjent, si shtëpi ashtu dhe në restorante.
  • Lehtësisht e pastrueshme.
  • Me butonin e shtypje.
  • Materiali: Qelq tepër rezistent.
  • Kapaciteti: 250ml.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj