Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Manuale

  • Vjen grirësia manuale e shpejtë dhe pa shpenzuar energji.
  • Shumë funksionale për kuzhinën tuaj.
  • Praktike dhe e shpejtë.

L 1,290

Bli tani
Compare

Përshkrim

Grirëse manuale me dizanj praktik.

Grirësja përmban thika prerëse prej inoxi ne formë zigzage.

Para grirjes, ushqimi duhet të pritet në copa (mundësisht shirita të gjata).

Specifikat

  • Thikat prerëse inox
  • Material plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj