Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pasqyrë Magjike LED

 • Pasqyrë Magjike LED
 • Në brendësi të saj është integruar ndricimi LED i cili i shton funksionalitet kësaj pasqyre.
 • Në pjesën e pasme të pasqyrës mund të vendosni foton e preferuar.
 • Me bateri AA dhe me fish USB e karikueshme.
 • Materiali Plastik.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pasqyrë Magjike LED
 • Pasqyra moderne vjen tashmë me dritën LED.
 • Në brendësi të saj është integruar ndricimi LED i cili i shton funksionalitet kësaj pasqyre.

Specifikat:

 • Në pjesën e pasme të pasqyrës mund të vendosni foton e preferuar.
 • Me bateri AA dhe me fish USB e karikueshme.
 • Materiali Plastik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj