Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sapuni Dy Kate Për Tualet

 • Mbajtëse sapuni dy kate per tualet .
 • Për tualet
 • Dizajn i ri i rrotullueshëm, dy metoda instalimi.
 • Shumë praktike, e lehtë për t’u pastruar dhe e thjeshtë për t’u montuar.

L 590

Compare

Përshkrim

 • Mbajtëse Sapuni për tualet.
 • Nuk është nevoja të shponi murin, vendoset me ngjitje.
 • Ka dy hapësira për të vendosur sapunët në tualet, por mund ta përdorni në kuzhinën tuaj për të vendosur sfungjerin dhe rrjeten që lani enët.

 

Specifikat

 • Ngjyrat: Gri
 • Madhësia: 12.7×9.1×17.1cm
 • Pesha: 200g
 • Materiali: Plastikë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj