Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sapuni Plastike

 • Mbajtëse sapuni plastike
 • Mbajeni lavamanin të pastër dhe të thatë.
 • Kjo mbajtëse sapuni me dy ndarje me ngjitje në mur.
 • Dizajni i vecantë, i papërshkueshëm nga uji, mund të kullojë.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse sapuni plastike.
 • Kutia e sapunit e montuar në mur me ngjitje me kapak.
 • Bërë nga materiali PP me cilësi të lartë.
 • Ngjitës të fortë.

 

Specifikatë

 • Pëmasat: 25.5 gjatësia x 10 cm gjërësi
 • Material : PP
 • Ngjyra: gri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj