Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Dessini 4n1

 • Shtrydhëse Dessini 4n1
 • Falë kësaj makinerie do të keni mundësine të shijoni ushqimet me cilësi të lartë pa i humbur vlerat ushqyese
 • Shtrydhëse frutash.
 • Blender.
 • Grirëse mishi.
 • Grirëse farash.
 • Gotat jan prej qelqi.
 • Pjesët mund të pastrohen lehtësisht dhe në lavastovilje.

L 13,990

Compare

Përshkrim

 • Shtrydhëse Dessini 4n1
 • Idealja për kuzinën tuaj.
 • Falë kësaj makinerie do të keni mundësine të shijoni ushqimet me cilësi të lartë pa i humbur vlerat ushqyese.
 • Fantastike për të shijuar lëngjet e freskëta

Specifikat:

 • Shtrydhëse frutash.
 • Blender.
 • Grirëse mishi.
 • Grirëse farash.
 • Gotat jan prej qelqi.
 • Pjesët mund të pastrohen lehtësisht dhe në lavastovilje.

Kualiteti PREMIUM.

Fuqia: 1200W.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj