Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hinkë Firzamonik Silikon

 • Hinkë firzamonik silikon
 • Kjo hinkë e palosshme e bën derdhjen aq më të lehtë.
 • Dizajni i vecantë kështu që ju mund të derdhni gjithëka pa u derdhur ose duke bërë një rrëmujë.
 • Ideale për derdhjen e ujit, lëngjeve, shurupet dhe më shumë.

L 300

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hinkë firzamonik e palosshme.
 • Bërë nga silikoni me cilësi të lartë.
 • Pastrohet lehtë dhe ruhet lehtë.
 • Hinka mund të paloset dhe nuk zë vend ne kuzhinë.

Specifikat

 • Lartësia e lartë: 12cm
 • Materiali: Silikoni
 • Ngjyra: e kuqe
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj