Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pompe Uji Manuale

Kjo pompe uji manuale vendoset drejt e ne shishen e ujit, montohet dhe mund te mbushni goten apo shishet e ujit lehtesisht.
ëë E thjeshte ne perdorim
ëë Pastrohet lehte
ëë Nuk ka nevoje per energji elektrike
ëë E pershtatshme per kamping, sporte, shtepi, shkolle, zyra

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pompe-uji-manuale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe Uji Manuale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj