Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smartwatch 53

Per nje monitorim sa me te detajuar te funksioneve te trupit tuaj gjate gjithe kohes, ky produkt eshte ideal per ju. Qendron mire ne kycin e dores dhe kombinon me cdo veshje.
ëë Monitoron kohen gjate te ciles fleni
ëë Ekran HD 0.96 inch
ëë Mat rrahjet e zemres dhe tensionin e gjakut
ëë Lidheni oren me celularin dhe mund te kontrolloni kameren e celularit nepermjet ores
ëë Kapaciteti i baterise: 120 mah
ëë E pershtatshme per te monitoruar aktivitet fizike te ndryshme
ëë Rezistent ndaj ujit
ëë Mund te kontrolloni mesazhet dhe telefonatat
ëë Cdo njoftim qe mund te vije ne telefon, vjen automatikisht dhe tek ora e shoqeruar me dridhje

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartwatch-53

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch 53”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj